weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

Postup inštalácie aplikácie weeAPP:

Najjednoduchší postup je tento:

    1. Najprv sa zaregistrujte na wee.com. Zapamätajte si svoje prihlasovacie údaje, lebo tie isté treba použiť na prihlásenie do aplikácie.
    2. Stiahnite si aplikáciu weeAPP do svojho mobilného telefónu (pre mobilné telefóny so systémom Android z ObchodPlay, pre iPhone z AppStore).obchodplay 200appstore 200
    3. A prihláste sa s rovnakými údajmi aké ste použili na prihlásenie na wee.com.

Účet na weeCONOMY si môžete založiť aj cez počítač/notebook a to tu.

Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

Pre využívanie všetkých výhod bonusového programu weeCONOMY, je nutné overiť Vašu e-mailovú adresu. Od spoločnosti weeCONOMY, AG Vám preto príde e-mail, v ktorom ho potvrdíte verifikačným tlačítkom.

Nakupuvanie v eshopoch s wee

wee môžete využiť nielen v kamenných obchodoch, ale aj internetových obchodoch ako napr. Aliexpess. Tu je návod:

weeKISS

weeKISS je názov pre zdieľanie vášho QR kódu s vašimi priateľmi. Tu je návod ako zdieľať svoj QR kód:

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?