O nás

Stránka zbierajpeniaze.sk je nezávislým distribútorom pre spoločnosť wee. Stránku spravuje regionálne centrum wee pre okresy Topoľčany a Partizánske.

O wee – Bonusový systém, s ktorým dostávate namiesto prémií, peniaze vo forme wee (ví).

S bonusovým systémom wee ušetríte pri svojich nákupoch kdekoľvek na svete u weepartnerov v kamenných predajniach, alebo eshopoch až do niekoľko desiatok % . Formou cashbacku (hotovosti späť) získate časť svojich peňazí späť vo výške odpovedajúcej danej zľave obchodníka.

Účet na weeCONOMY si môžete založiť tu. Po vytvorení účtu a prihlásení v menu uvidíte všetkých weepartnerov. Reklama ako ju poznáte z TV:

Na požiadanie obdržíte vernostnú kartu weeCARD, alebo môžete použiť aplikáciu weeAPP pre mobilné zariadenia, a to úplne zdarma. S každou platbou prostredníctvom weeAPP , alebo karty weeCARD u weepartnera sa zvyšuje nazbieraný cashback (spätná hotovosť) na Vašom účte, ktorý môžete kedykoľvek použiť pre ďalšie platby.

Konkrétne informácie pre záujemcov o zapojenie do systému weeCONOMY nájdete v Chcem sa zapojiť.

weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeCARD

weecardO kartu weeCARD môžete požiadať aj nás. Najprv však si treba vytvoriť účet cez tento odkaz, alebo stiahnuť aplikáciu weeAPP tu. Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?