Novinky

S radosťou oznamujeme, že nedávno otvorené nové potraviny v Topoľčanoch sú už tiež partnerom wee.

Potraviny sa volajú Gastro Diskont a nájdete ich na ulici Stummerova 49, na mieste kde nedávno sídlila predajňa Recos. Zároveň máme pre vás ďalšie súťaže.

gastro diskont

Potraviny sú dosť veľké (skladom viac ako 2500 položiek ) a nájdete tam všetky nevyhnutné potraviny pre domácnosť za veľmi výhodné ceny, žiadne čakania v dlhej rade, dostatok  parkovaných miest zdarma a samozrejme dostanete aj wee k tomu.  :)

Súťaž 1.: Vyhraj víno!

Pravidlá sú jednoduché:
1. Je to pre fanúšikov našej facebook stránky. Ak ešte nie ste, kliknite na "Páči sa mi to".
2. Nakúpte za viac ako 20 eur v potravinách GASTRO DISKONT s použitím wee karty/aplikácie. Ak ešte kartu nemáte, dostanete ju priamo v potravinách GASTRO DISKONT, Stummerova 49, Topoľčany, alebo si vytvorte účet cez tento odkaz: https://wee.com/i/qlj80e
Potom si môžete stiahnuť do svojho mobilu aplikáciu wee, prihlásiť sa do nej s rovnakými údajmi a tam nájdete aj číslo svojej karty. Viac info o wee karte tu a o wee aplikácii tu.

Súťaž začína 27.03.2018 a končí 29.03.2018 (možnosť predĺženia).

 

Súťaž 2.: Súťaž až o 50 eur na nákup v potravinách Gastro Diskont!

Pravidlá sú jednoduché:

  1. Napíšte do komentára Facebook príspevku na @zbierajpeniaze.sk text: Karta wee od jedného obchodníka mi rovnako platí u všetkých wee obchodníkov.
  2. Každý účastník súťaže musí mať buď kartu wee, alebo účet/aplikáciu wee. Ak ešte kartu nemáte, dostanete ju priamo v potravinách GASTRO DISKONT, Stummerova 49, Topoľčany, alebo si vytvorte účet cez tento odkaz: https://wee.com/i/qlj80e.  Viac info o wee karte tu a wee aplikácii tu.

Súťaž začína 27.03.2018 a končí 20.04.2018. Výherca bude vyžrebovaný z komentárov vo Facebook príspevku na @zbierajpeniaze.sk a oznámime ho v príspevku do 21.04.2018. Výherca sa musí osobne dostaviť a preukázať sa kartou wee v prevádzke Gastro Diskont, Topoľčany do 30 dní od vyhlásenia víťaza, inak výherca stráca nárok na výhru.

Súťaž poriada nezávislý partner wee, stránka ZbierajPeniaze.sk v spolupráci s Gastro Diskont. Do súťaže sa nemôžu zapojiť ľudia zo stránky ZbierajPeniaze.sk a zamestnanci firmy Gastro Diskont. Človek sa stáva účastníkom súťaže získaním karty wee alebo účtu/aplikácie wee a komentárom "Karta wee od jedného obchodníka mi rovnako platí u všetkých wee obchodníkov." pod týmto príspevkom. Výhra sa dá prevziať vo forme produktov v danej hodnote. Účastníci sa súťaže zúčastňujú s vedomím, že nie sú oprávnení požadovať namiesto výhry peňažné ani žiadne iné plnenie.  

Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah. Účasťou v súťaži súťažiaci potvrdzuje, že „Facebook nemá voči súťažiacemu žiadne záväzky. Vyhradzujeme si právo pravidlá súťaže kedykoľvek zmeniť, alebo súťaž úplne zrušiť, v prípade nižšej účasti ako 5 osôb.

weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeCARD

weecardO kartu weeCARD môžete požiadať aj nás. Najprv však si treba vytvoriť účet cez tento odkaz, alebo stiahnuť aplikáciu weeAPP tu. Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?