Novinky

Teší nás, že Vám môžeme predstaviť ďalšie akceptačné miesto, AZ MOBIL. Tu nájde zaujímavé mobily, príslušenstvo, servis za výhodné ceny PLUS wee k tomu. :)

Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili ďalšiu súťaž.

azmobil

Súťaž až o 50 eur na nákup v AZ MOBIL!

Pravidlá sú jednoduché:

1. Napíšte do komentára Facebook príspevku na @zbierajpeniaze.sk text: Karta wee od jedného obchodníka mi platí u všetkých wee obchodníkov.

2. Každý účastník súťaže musí mať buď kartu wee, alebo účet/aplikáciu wee. Ak ešte kartu nemáte, pýtajte si ju u nás, alebo si vytvorte účet cez tento odkaz. Potom si môžete stiahnuť do svojho mobilu aplikáciu wee, prihlásiť sa do nej s rovnakými údajmi a tam nájdete aj číslo svojej karty.  Viac info o wee karte tu a wee aplikácii tu.

Súťaž začína 03.03.2018 a končí 21.03.2018. Výherca bude vyžrebovaný z komentárov vo Facebook príspevku na @zbierajpeniaze.sk a oznámime ho v príspevku do 22.03.2018. Výherca sa musí osobne dostaviť a preukázať sa kartou wee v prevádzke AZ MOBIL, Topoľčany do 30 dní od vyhlásenia víťaza, inak výherca stráca nárok na výhru.

Súťaž poriada nezávislý partner wee, stránka ZbierajPeniaze.sk v spolupráci s AZ MOBIL. Do súťaže sa nemôžu zapojiť ľudia zo stránky ZbierajPeniaze.sk a zamestnanci firmy AZ MOBIL. Človek sa stáva účastníkom súťaže získaním karty wee alebo účtu/aplikácie wee a komentárom "Karta wee od jedného obchodníka mi platí u všetkých wee obchodníkov." pod týmto príspevkom. Výhra sa dá prevziať vo forme produktov v danej hodnote. Účastníci sa súťaže zúčastňujú s vedomím, že nie sú oprávnení požadovať namiesto výhry peňažné ani žiadne iné plnenie.  

Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah. Účasťou v súťaži súťažiaci potvrdzuje, že „Facebook nemá voči súťažiacemu žiadne záväzky. Vyhradzujeme si právo pravidlá súťaže kedykoľvek zmeniť, alebo súťaž úplne zrušiť, v prípade nižšej účasti ako 5 osôb.

weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeCARD

weecardO kartu weeCARD môžete požiadať aj nás. Najprv však si treba vytvoriť účet cez tento odkaz, alebo stiahnuť aplikáciu weeAPP tu. Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?