Novinky

wee je prezentované na akcii "Hory objektívom" poriadanej klubom slovenských turistov Veľké Uherce. Podujatie sa koná v obci Veľké Uherce, okres Partizánske.

Program v piatok začína od 17:00 a hlavný program je v  Sobotu 18.11. 2017  od 13:00

Môžete si pozrieť zaujímavé filmy dať výborné vínko, pečenú klobásku, hneď otestovať aplikáciu weeAPP a využiť jej super výhody!!! Kartu weeCARD obdržíte priamo na mieste.

Budú odprezentované zaujímavé filmy. Tešíme sa na vás, zoberte známych a rodinu, miesta máme dosť, bude teplučko a čaká nás aj tombola, nebudete ľutovať :)

Môžete sa tiež pridať k nám, do šiesteho ročníka večerného behu obcou Veľké Uherce. Príďte sa zabaviť, zašportovať a dobre sa najesť. Program:

 

weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeCARD

weecardO kartu weeCARD môžete požiadať aj nás. Najprv však si treba vytvoriť účet cez tento odkaz, alebo stiahnuť aplikáciu weeAPP tu. Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?