Novinky

Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu. Pridajte sa k nám a zarábajte toľko, koľko budete chcieť. Využite ešte poslednú príležitosť si za svoju dobre odvedenú prácu získať nie len plácu, ale aj veľké množstvo cenných papierov spoločnosti wee, už teraz kótovanej na burze. Zapojiť sa môžete buď na plný úväzok, na brigádu, ako hosteska, alebo aj ako samostatne zárobkvá osoba. Vy sa rozhodnite koľko chcete pracovať a koľko zarábať. Záleží to len na vás. Kontaktujte nás cez dole uvedený kontaktný formulár.

 

weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeCARD

weecardO kartu weeCARD môžete požiadať aj nás. Najprv však si treba vytvoriť účet cez tento odkaz, alebo stiahnuť aplikáciu weeAPP tu. Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?