Novinky

Pri príležitosti aktivácie nového weePartnera, obchodný dom Cieľ v Partizánskom, sme pre vás pripravili novú súťaž.

S radosťou oznamujeme, že nedávno otvorené nové potraviny v Topoľčanoch sú už  tiež partnerom wee.

Potraviny sa volajú Gastro Diskont a nájdete ich na ulici Stummerova 49, na mieste kde nedávno sídlila predajňa Recos. Zároveň máme pre vás ďalšie súťaže.

Teší nás, že Vám môžeme predstaviť ďalšie akceptačné miesto, A-Z mobil v Topoľčanoch. Tu nájde zaujímavé mobily, príslušenstvo, servis za výhodné ceny PLUS wee k tomu. :)

Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili ďalšiu súťaž.

Súťaž až do 50 eur na nákup v rýchlom občerstvení Mrs Noodl!

Pravidlá sú jednoduché.

wee je prezentované na akcii "Hory objektívom" poriadanej klubom slovenských turistov Veľké Uherce. Podujatie sa koná v obci Veľké Uherce, okres Partizánske.

Program v piatok začína od 17:00 a hlavný program je v  Sobotu 18.11. 2017  od 13:00

Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu. Pridajte sa k nám a zarábajte toľko, koľko budete chcieť. Využite ešte poslednú príležitosť si za svoju dobre odvedenú prácu získať nie len plácu, ale aj veľké množstvo cenných papierov spoločnosti wee, už teraz kótovanej na burze. Zapojiť sa môžete buď na plný úväzok, na brigádu, ako hosteska, alebo aj ako samostatne zárobkvá osoba. Vy sa rozhodnite koľko chcete pracovať a koľko zarábať. Záleží to len na vás. Kontaktujte nás cez dole uvedený kontaktný formulár.

wee bude prezentované na akcii MESTO V POHYBE - Partizánske, kde sme hlavný partner podujatia aj s vlastným tímom. Podujatie sa bude konať 28.10.2017 v Partizánskom. Príďte náš tím povzbudiť a popri tom budete môcť aj použiť kartu wee a získať 5 eur. Ak ešte kartu nemáte, môžete ju získať stiahnutím aplikácie weeAPP, alebo vytvorením účtu tu.

Nakúpte za 5 eur a dostanete 5 eur späť od wee!

Akcia platná len v okresoch, Topoľčany , Partizánske , Trenčín a len u obobchoníkoch akceptujúcich kartu wee! Doba trvania akcie je: 27. - 28.10.2017

Tiež sme aj na akcii Mesto v pohybe. Tu viac info.

Zoznam obchodov kde môžete získať 5 eur nájdete priamo v aplikácii weeAPP, alebo po vytvorení účtu tu.

weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeCARD

weecardO kartu weeCARD môžete požiadať aj nás. Najprv však si treba vytvoriť účet cez tento odkaz, alebo stiahnuť aplikáciu weeAPP tu. Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?