Chcem sa zapojiť

Staňte sa súčasťou wee a spoznajte výhody, ktoré Vám môže wee priniesť, či už ako zákazník, obchodník, zamestnanec, alebo investor.

1) Zákazník – chcem nakupovať so zľavou

Nie je nič jednoduchšie. Stačí si stiahnuť aplikáciu weeAPP, alebo získať kartu weeCARD.

Výhody zákazníka:

 • Účet resp. karta weeCard  a aklikácia weeAPP sú zásadne bezplatné a nezáväzné.
 • Karta wee od jedného obchodníka platí u všetkých wee obchodníkov a to nie len na Slovensku, ale medzinárodne.
 • wee môžete používať  pre kamenné aj internetové obchody. Video ako na to je tu.
 • Možnosť si nazbierať aj 500 a viac eur ročne so svojich nákupov!
 • S nazbieranými peniazmi môžete ihneď platiť v inom wee obchode, alebo si môžete nazbierané peniaze previesť na akýkoľvek iný bankový účet.

2) Obchodník, weePARTNER – som majiteľom obchodu

wee Vám prinesie nových zákazníkov vďaka tomu, že Vás zviditeľní.

Výhody obchodníka:

 • Dostaneme Vašu prevádzku do mobilov - wee vyvíja veľmi rozsiahly priestor pre Online-obchodovanie, na platforme wee.com s príslušnou aplikáciou pre smartfóny.
 • Zdigitalizujeme Vašu kamennú prevádzku a umožníme tak zákazníkom sa dozvedieť o vašich produktoch ešte predtým ako vojdú do Vašej prevádzky.
 • Najmodernejšie online reklamné a marketingové nástroje zdarma - zákazníci môžu hľadať na wee.com online obchody a lokálne maloobchody, ktoré im ponúknu vďaka wee atraktívne zľavy.
 • Príliv nových zákazníkov, ktorý by bez wee ani o Vašej existencii inak nevedeli.
 • Kartu weeCARD  môžte využívať ako reklamnú plochu.
 • wee sa delí so svojim ziskom s Vami.

Nepremeškajte príležitosť, ktorú Vám wee ponúka. Pomôžte zákazníkom nájsť Vás a Vaše produkty a spolu sa podieľať na zisku firmy wee. Kontaktujte nás pre viac info na 0917 856 315.

Čo potrebujem ja ako obchodník spraviť aby som sa mohol zapojiť?

Treba si len dohodnúť stretnutie na 10-15 min. s jedným našich šikovných obchodných zástupcov, ktorí Vám radi vysvetlia všetky výhody wee. Stačí zavolať na 0917 856 315 alebo napísať na dole uvedený formulár.

3) Zamestnanec, DS – partner priameho predaja, chcem pracovať pre wee

Hľadáme šikovných ľudí do nášho tímu. Pridajte sa k nám a zarábajte toľko, koľko budete chcieť. Vhodné aj pre študentov.

Zapojiť sa môžete buď na plný úväzok, na brigádu, ako hosteska, alebo aj ako samostatne zárobkvá osoba. Vy sa rozhodnite koľko chcete pracovať a koľko zarábať. Záleží to len na vás.

Výhody zamestnanca/partnera

 • Práca v mladej, dynamickej a rýchlo rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti.
 • Za raz vykonanú prácu, doživotná pláca.
 • Rovnaký plat ako v Nemecku.
 • Možnosť postupovať v kariére.
 • Sám sebe ste pánom, pracujete kedy to Vám lepšie vyhovuje a koľko hodín chcete.

Tu na videu si môžete pozrieť prehľad udalostí v roku 2017, ktorých súčasťou by ste mohli byť aj Vy. Je tam otvorenie prvej hokejovej weeArény na svete, rôzne akcie napr. na zápas Boxu v Nemecku, hokej v prvej weeAréne na svete, výlet do centrály wee vo Švajčiarsku, výlet do Dubaja. Aj tento rok sú na programe rôzne akcie a chystá sa výlet do Singapuru. Ak sa chcete pridať, kontaktujte nás cez dole uvedený kontaktný formulár alebo na 0917 856 315.

3) Investor - chcem investovať do wee

Nemáte čas, potrebu pracovať pre wee? Hľadáte vhodnú investičnú príležitosť? Páči sa Vám myšlienka wee a chceli by ste sa podieľať na zisku spoločnosti? Môžete sa stať investorom. Stačí si len dohodnúť  stretnutie s našim investičným odborníkom, ktorý Vám rád poradí ako správne investovať vo wee s čo najlepším výnosom. V prípade záujmu kontaktujte nás cez dole uvedený kontaktný formulár alebo na 0917 856 315.

weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeCARD

weecardO kartu weeCARD môžete požiadať aj nás. Najprv však si treba vytvoriť účet cez tento odkaz, alebo stiahnuť aplikáciu weeAPP tu. Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?