Časté otázky

Potrebujem mať plastovú kartu na platby a získavanie zliav, alebo mi stačí aplikácia v mobile?

Nie, plastovú kartu nepotrebujete. Na platenie a prijímanie zliav Vám úplne stačí aplikácia v mobile weeAPP. Systém Wee je prvý a jediný platobný systém na trhu, ktorý Vám umožňuje platiť LEN prostredníctvom mobilu a funguje vo všetkých zariadeniach, bez extra hardvéru. O niečo podobné sa snaží aj Apple Pay, ale funguje len v mobiloch od Apple. Systém Wee funguje aj pre Android aj pre Apple a nepotrebuje žiaden iný extra hardvér. Aplikácia weeAPP je vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeapp

Kto nemá chytrý telefón (smartphone), si môže vytvoriť účet tu a potom nás môže požiadať o zaslanie plastovej karty. Každý kto má mobilnú aplikáciu, môže tiež používať aj plastovú kartu. Plastová karta sa dá totiž aj spárovať s mobilnou aplikáciou a budete môcť používať aj aplikáciu, aj plastovú kartu.

Ako postupovať na zaregistrovanie a využívanie zliav?

Nezbytný krok je založenie účtu weeCOUNT. Ten vytvoríte jednoducho tu, alebo pomocou weeAPP a nižšie uvedeného QR kódu.

Ako vysoké zľavy dostanem u weePARTNERa ?

Každý obchodník registrovaný ako weePARTNER môže zľavy nastaviť individuálne. V kamenných predajniach aj na eshopoch to môže byť aj desiatky %.

Kde získam weeAPP ? Ako ju môžem aktivovať a používať?

weeAPP si môžete do svojho smartphonu stiahnuť v príslušnom AppStore. Viac info tu.

Kde získam weeCARD? Ako ju môže aktivovať a používať ?

Po vytvorení účtu tu, môžete kontaktovať nás a požiadať o kartu, alebo si pýtajte kartu u ktoréhokoľvek weePARTNERa. Kartu si potom môžete spárovať so svojím účtom.

Ako nájdem obchody registrované vo weeCONOMY ?

Po prihlásení do svojho weeCOUNT účtu na internete, alebo weeAPP v telefóne je tiež mapa s vyhľadávačom.

Ako mám platiť aby som získal cashback – weeS ?

weeconomy welcome 1 300x226

weePARNTER načíta z mojej karty weeCARD, alebo z môjho telefónu z weeAPP môj QR kód, ktorý je spárovaný s mojím weeúčtom a cashback vo forme weeS se hneď objaví na mojom účte weeCOUNTu.

weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeCARD

weecardO kartu weeCARD môžete požiadať aj nás. Najprv však si treba vytvoriť účet cez tento odkaz, alebo stiahnuť aplikáciu weeAPP tu. Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?