Ako na to

Tu nájdete rôzne návody ako používať wee.

Ako si aktivovať wee kartu

Ako použiť wee v inernetových obchodoch

wee môžete využiť nielen v kamenných obchodoch, ale aj internetových obchodoch ako napr. Aliexpess, Booking. Tu je návod:

Tu je konkrétny návod ako nakúpiť na internetovom obchode Aliexpess s wee:

weeKISS

weeKISS je názov pre zdieľanie vášho QR kódu s vašimi priateľmi. Tu je návod ako zdieľať svoj QR kód:

Ako si aktivovať účet cez QR kód

Tiež ste si všimli QR kódy na plagátoch, letákoch u wee obchodníkov? Tu na videu uvidíte ako si môžete aktivoať účet cez taký QR kód.

weeAPP

weeappweeAPP je aplikácia zdarma a po nainštalovaní do smartphonu a registrovaní / vytvorení účtu Vám slúži k platbám a zbieraniu bonusov (wee) u obchodníkov. Je to vlastne digitálna podoba plastovej karty a má tiež svoje číslo. Číslo karty nájdete v mobilnej aplikácii v sekcii "My Wee", alebo vo webovej forme v sekcii "Dashboard":

weeCARD

weecardO kartu weeCARD môžete požiadať aj nás. Najprv však si treba vytvoriť účet cez tento odkaz, alebo stiahnuť aplikáciu weeAPP tu. Raz keď si založíte účet cez aplikáciu, tak máte automaticky založený ten istý účet aj cez počítač/webovú stránku a to tu. A naopak. Takže je jedno či si otvoríte webovú stránku, alebo aplikáciu, prihlasovacie údaje sú tie isté. Raz keď sa registrujete cez aplikáciu, nemusíte si vytvárať ďalší účet cez webovú stránku, ten už je totiž vytvorený cez tú aplikáciu.

MÁTE ZÁUJEM
O SPOLUPRÁCU?